אבחון

אבחון הוא אחד הפרמטרים החשובים לקבלת התוצאה הרצויה. אבחון מדויק יכול להביא לריפוי מהיר וקיצור זמן המחלה.

אני משתמש בכלים מגוונים על מנת לקבל אינדיקציה מכמה כיוונים על מנת לדייק את הטיפול ולהביא לריפוי מהיר של המטופל.

שיטות האבחון

תשאול: בתשאול אני עובר יחד עם המטופל על כל מערכות הגוף, הרגליי חיים, תרופות ותוספים שנוטל.

אבחון בדיקות מעבדה: לפני הטיפול אני ממליץ למטופל על ביצוע בדיקות דם ושתן על מנת לקבל אינדיקציה להמשך הטיפול ולאיתור חוסרים ובעיות שונות.
לבדיקות יש חשיבות רבה להמשך תהליך הטיפול ודיוקו.

אבחון במכשיר תדרים: באמצעות מכשיר התדרים ניתן לאבחן פתולוגיות שונות, באיזו מערכת בגוף קיימת הבעיה, בדיקת פתוגנים וחיידקים, חוסרים בגוף ואלרגיות.
זהו אבחון ייחודי שבו המטופל מחובר למכשיר והוא מקבל אינפורמציה עכשווית מה מצב הגוף.

אבחון אוריקולארי (דרך האוזן):

  • מכשור – האבחון מתבצע באמצעות מכשיר שבודק מוליכות חשמלית של נקודות הדיקור, המכשיר מהווה אינדיקציה לבחינת פעילות נקודת הדיקור ויעילותה לטיפול.
  • בדיקת דופק באמצעות פטישון אוריקולארי – פטישון מיוחד שבאמצעותו אני עובר על נקודות שונות על פני האוזן, הפטישון שולח פולסים חשמליים עדינים שלא מורגשים ובמידה וישנה בעייתיות ניתן להרגיש זאת באבחון הדופק.
  • אבחון באמצעות מוט – באבחון זה ניתן לראות אזורים רגישים וכואבים על פני האוזן.
  • הסתכלות כללית ואבחון ויזואלי של האוזן – אבחון זה יכול לאתר דברים נוספים כמו נקודות חן , אזורים בולטים או שקועים וחריצים. כל סימון כזה משפיע על הגוף.

 

אבחון לשון:
הלשון מספקת לנו המון אינפורמציה בנוגע למצבו הפנימי של הגוף. ישנם המון סימנים על הלשון באמצעותם אני מזהה פתולוגיות שונות, ומאבחן את האיברים החלשים ואזורים בהם צריך לשים דגש בטיפול.
כאשר אני מאבחן את הלשון מבוצע גם אבחון לפתולוגיות מהרפואה הסינית. לכל אורך הטיפול אני בודק את השינויים שמתרחשים בלשון כדי לראות את תוצאות הטיפול והתקדמותו.

אבחון רפלקסולוגי: ברפלקסולוגיה ניתן לראות את השתקפות הגוף דרך כפות הרגליים. ניתן לראות באמצעות האבחון הרפלקסולוגי חוסר איזון באיברים השונים, פלישות של אלמנטים שיוצרים חוסר איזון פנימי ודפוסים התנהגותיים.

אשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה

דילוג לתוכן