מהי נטורופתיה

הרפואה הנטורופתית הינה גישת טיפול טבעית הרואה את הגוף כמכלול ומתייחסת לכל הרבדים השונים של הגוף, למצב הנפשי, הפיזי והאנרגטי.

מטרת הנטורופת להביא את האדם לרמת בריאות אופטימלית ולהנחות אותו להרגליי חיים טובים יותר – גופנית ונפשית. לנטורופת יש מגוון כלים טיפוליים איתם הוא עובד- יעוץ לאורח חיים בריא, צמחי מרפא, פרחי באך, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, עיסוי משולב ועוד. הרפואה הטבעית רואה את הגוף כבעל כוחות ריפוי פנימיים, הזקוק רק לכלים להתרפא ולאזן את עצמו. בטיפול הנטורופתי לא מתייחסים לסימפטום המחלה בלבד, אלא לגוף כשלם ומחפשים את מקור הבעיה. סימפטום המחלה הוא רק דרך של הגוף להראות יציאה מאיזון. מטרת הטיפול הנטורופתי היא לטפל בגורם לבעיה ולא רק בסימפטום שלה.

כוח החיים – Life Force
הוויטאליות והעוצמה של האדם מול מחלות שונות, נפשית וגופנית.

המטרה בטיפול הנטורופתי הוא לחזק את ה- Life Force בעזרת תזונה, צמחי מרפא וטיפולי מגע. הרפואה הנטורופתית מבוססת על העיקרון שלכל אדם יש מנגנוני ריפוי משלו שהם חלק בלתי נפרד מאנרגיית החיים שלו. הנטורופת עוזר לאדם לזהות ולסלק את הגורם החוסם שמפריע לריפוי וכך מגדיל את הסיכוי לתהליך הריפוי.

מטרת הטיפול הנטורופתי בעיניי היא:
לקרב את האדם אל עבר בריאות אופטימלית ולהפחית את רמת הסבל בחייו. לא חשוב רק לחיות עד 120- החכמה היא לחיות אותם בבריאות טובה ובאיכות חיים גבוהה!

למה לפנות לנטורופת?

  • כדי לעזור לך לפתור מקור בעיה או מחלה קיימת בצורה הטבעית ביותר.
  • כי הנטורופת יכול לעזור לך לשנות את אורח החיים שלך מקצה לקצה.
  • כי רואים בך אדם שלם ולא מתייחסים רק לסימפטום.
  • כי את/ה חשוב/ה מספיק כדי לקבל יחס מלא.
דילוג לתוכן