אודות

בס”ד

מי אני?

שמי רונן, נטורופת ומטפל אלטרנטיבי, בוגר מכללת “מדיטבע” בלימודי נטורופתיה.

איך הגעתי ללימודי נטורופתיה?
לתחום הרפואה המשלימה הגעתי בגלל מחלת עור כרונית ממנה סבלתי הנקראת אטופיק דרמטיטיס. המחלה באה לידי ביטוי בצורת נגעים מודלקים בכל הגוף. רופאים וטיפולים שונים לא עזרו ומצבי החמיר עד לאשפוז בבית החולים איכילוב  במחלקת עור, שאף בו לא נמצא המענה לריפוי המחלה….

בנוסף, מגוון הטיפולים ברפואה הקונבנציונלית החלישו את מערכת החיסון שלי והוסיפו תופעות נלוות כגון כאבי בטן, בחילות, הידבקויות בווירוסים שונים… לא היה עובר חורף ללא חולי.

במצב הירוד בו הייתי, הבנתי שהרפואה הקונבנציונלית איננה הפתרון וכך הגעתי לתחום הרפואה הטבעית. פניתי לקבלת טיפול נטורופתי, ולאחר 3 חודשים כבר התחלתי לחוש שיפור. למרות שהריפוי עדיין לא היה מלא, הבנתי שהגעתי למקום הנכון.

החלטתי ללכת ללמוד נטורופתיה כדי לעזור לעצמי וגם לאחרים.

למדתי תזונה טבעית וריפוי בעזרתה, השתמשתי בצמחי מרפא, עברתי תהליכי ניקוי רעלים, ולמדתי להכין משחות טיפוליות לעור המורכבות מצמחי מרפא, שהחליפו את המשחות הסטרואידיות שידוע כי הן מזיקות לטווח הארוך.

לאחר כשנה חלה נסיגה במחלת העור שליוותה אותי במשך שנים.

כיום המחלה ברמיסיה (כלומר, היא לא באה לידי ביטוי) וברוך השם העור שלי נקי. כל זאת, לצד מערכת חיסונית חזקה, אנרגטיות וחיוניות.

אני מאמין ברפואה המשלימה ומטפל בפועל משנת 2015. במרוצת הזמן הרחבתי את סל הכלים הטיפוליים האלטרנטיביים שלי על מנת לתת מענה כוללני ומקיף למטופליי, הן לסיוע והקלה בסימפטומים והן לטיפול במקור הבעיה.

שיטות הטיפול שאיתן אני מטפל:

יעוץ לאורח חיים בריא, תזונה לפי הרפואה הסינית, ניקוי רעלים, צמחי מרפא, פרחי באך, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, הילינג, דיקור סיני, דיקור אוזן, עיסוי משולב.

אני נרגש כל פעם מחדש ממטופלים המדווחים על שיפור והטבה במצבם.

זו תחושת סיפוק והרגשה נפלאה לדעת שהייתי שליח טוב.

הטיפול הנטורופתי מסייע במגוון בעיות כגון:

מערכת העיכול, מחלות עור, השמנה ועודף משקל, אלרגיות, כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם ראשוני, סכרת, מערכת חיסון חלשה, הרגעת מתחים ולחץ נפשי, הפרעות שינה, חוסר אנרגיה, דלקות חוזרות בדרכי השתן, ובעיות קשב וריכוז.

אשמח להיות כאן בשבילכם וללוות אתכם.