רונן יצחקוב – רפואה טבעית בשילוב טכנולוגיה מתקדמת

אני מאמין שלכל אדם יש דרך ותהליך שצריך לעבור במהלך חייו. כל קושי שמגיע אלינו הוא מגיע כדי לגרום לנו לעשות שינוי בחיינו. כל בעיה או מחלה שמתגלה בגוף היא השתקפות למה שנמצא לנו בפנים.

נעים מאוד, שמי רונן יצחקוב, נטורופת מומחה בעל ניסיון קליני עשיר, מרצה ומעביר סדנאות בתחום הרפואה הטבעית. מקבל בקליניקות בפתח תקווה והרצליה.

איך הגעתי ללימודי נטורופתיה

לתחום הרפואה המשלימה הגעתי בגלל מחלת עור כרונית ממנה סבלתי הנקראת אטופיק דרמטיטיס. המחלה באה לידי ביטוי בצורת נגעים מודלקים בכל הגוף. רופאים וטיפולים שונים לא עזרו ומצבי החמיר עד לאשפוז בבית החולים איכילוב במחלקת עור, שאף בו לא נמצא מענה לריפוי המחלה.

מגוון הטיפולים ברפואה הקונבנציונלית החלישו את מערכת החיסון שלי והוסיפו תופעות נלוות כגון כאבי בטן, בחילות, הידבקויות בווירוסים שונים ולא היה עובר חורף ללא חולי.

במצב הירוד בו הייתי, הבנתי שהרפואה הקונבנציונלית איננה הפתרון עבורי וכך הגעתי לתחום הרפואה הטבעית. פניתי לקבלת טיפול נטורופתי, ולאחר שלושה חודשים כבר התחלתי לחוש שיפור. למרות שהריפוי עדיין לא היה מלא, הבנתי שהגעתי למקום הנכון.

החלטתי ללמוד נטורופתיה כדי לעזור לעצמי וגם לאחרים

למדתי תזונה טבעית וריפוי בעזרתה, השתמשתי בצמחי מרפא, עברתי תהליכי ניקוי רעלים, למדתי להכין משחות טיפוליות לעור המורכבות מצמחי מרפא, שהחליפו את המשחות הסטרואידיות שידוע כי הן מזיקות לטווח הארוך.

לאחר כשנה חלה נסיגה במחלת העור שליוותה אותי במשך שנים

כיום המחלה ברמיסיה (כלומר, היא לא באה לידי ביטוי) וברוך השם העור שלי נקי. כל זאת, לצד מערכת חיסונית חזקה, אנרגטיות וחיוניות.

האני מאמין שלי
אני מאמין שלכל אדם יש דרך ותהליך שצריך לעבור במהלך חייו. כל קושי שמגיע אלינו הוא מגיע כדי לגרום לנו לעשות שינוי בחיינו. כל בעיה או מחלה שמתגלה בגוף היא השתקפות למה שנמצא לנו בפנים.
כדי לרצות להתרפא צריך רצון אמיתי לשינוי ולהאמין שהכול אפשרי. אמונה היא מפתח רב עוצמה לשינוי טוב.

אשמח ללוות אותך בדרך ולעמוד לשירותך, רונן

ההסמכות שלי:

  • בוגר 4 שנות לימוד נטורופתיה מטעם מכללת “מדיטבע”.
  • כחלק ממסלול נטורופתיה למדתי: יעוץ לאורח חיים בריא, תזונה לפי הרפואה הסינית, שיטות לניקוי רעלים, הומיאופתיה, צמחי מרפא, פרחי באך, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה, רוקחות טבעית, הילינג ועיסוי רפואי.
  • בוגר לימודי דיקור סיני מטעם מכללת “תילתן”.
  • בוגר לימודי אוריקולותרפיה אירופאית מטעם “מכללה ירוקה”.
  • בוגר לימודי דיקור בשיטת מאסטר טונג מטעם “מכללה ירוקה”.
  • מוסמך מטעם חברת “ריונקס ישראל” לטיפול במכשיר ביו רזוננס (רפואת תדרים)

 

דילוג לתוכן