ניקוי רעלים

בעולם המודרני בו אנו חיים אנו חשופים לרעלים בכל מקום – במזון, שתייה, תרופות שונות, מוצרי טואלטיקה, חומרי ניקוי, אוויר מזוהם, קרינה.

לגוף האדם יש מנגנוני ריפוי ופינוי שעושים עבודה מצוינת. כשמנגנוני הפינוי שלנו עמוסים ברעלים אליהם אנחנו חשופים ובתוצרי פירוק שהגוף מייצר, הגוף מראה קושי וסבל, זה בא לידי ביטוי בסימני רעילות כמו: פריחות בעור, כאבי ראש, כאבי בטן ועוד סימפטומים שונים המשפיעים עלינו ביום יום אך אינם קריטיים. ברגעים הראשוניים כנראה שנגיע לרופא המשפחה והוא יציע לנו תרופה אשר מטפלת בסימפטום אך לא בבעיה, שמקורה בעצם בעודף רעלים. בשלבים מאוחרים יותר, כאשר הגוף עמוס ברעלים, מופיעות בעיות בריאות נוספות ואף מחלות קשות.

בתהליך הניקוי אני נותן לגוף את הכלים להתמודד עם העומס שנוצר על ידי תזונה מותאמת בכל שלב, צמחים המעודדים פינוי רעילות, תרגילי נשימה וטיפולי מגע.

יש חשיבות רבה לביצוע התהליך פעם בשנה תחת מטפל מוסמך אשר מזהה למי מתאים לבצע את תהליך הניקוי. לא כל אדם יכול לבצע את התהליך מכיוון שיכולה להיות ריאקציה מאוד חזקה (תופעות לוואי שיכולות לבוא לידי ביטוי בכאבי ראש, חוסר נוחות במערכת העיכול ועוד..). אצל אנשים כאלה, משבר ההחלמה יהיה  קשה ונצא מהתהליך מפסידים ולא מרוויחים, לכן לפעמים ניקוי עדין יותר (ולא אגרסיבי) הוא הדרך הנכונה.

את תהליך ניקוי הרעלים אני מעביר בשני דרכים:

  1. באופן פרטני – ממליץ כאשר המטופל עם בעיות בריאות רבות וצריך יחס אישי יותר בתהליך.
  2. בסדנה אינטימית עם מספר מוגבל של אנשים כדי שאוכל לתת לכל אחד המענה האישי. יש חשיבות גדולה לקבוצה לחיזוק האנרגיה בתהליך.

קישור וסיליבוס לסדנת ניקוי רעלים